Zabawa bez końca


Specyficzne poczucie humoru pozwala nam na określone doznania. Prowadzi do niezręcznych sytuacji, ale jest w pełni ,,bezpieczne” wśród najbliższych. Znajomi doskonale znają nasze cechy charakteru i w pełni je akceptują. Często posiadając przy tym podobny temperament. Idealny do wykorzystania przy rozmaitych grach planszowych.

Jeżeli cenimy sobie pracę pod presją czasu, wybierajmy pozycje imprezowe. Prowadzą do śmiesznych, często niezręcznych sytuacji. Niektórzy pod wpływem emocji tracą skutecznie głowę. Dlatego Gorący ziemniak dostarcza tylu wrażeń, pomimo dosyć prostych zasad.

Ciekawe są również inne tytuły, które wymagają współpracy. Są przeznaczone dla bliskich przyjaciół albo też par. Tajniacy pozwolą nam na rozgrywkę strategiczną, sprawdzając przy okazji znajomość drugiej osoby. Wpadki zdarzają się często, a hasła zdają się być łudząco podobne.

Lubimy wygrywać, ale gry imprezowe stawiają przede wszystkim na wspólną radość. Pamiętajmy o tym, liczy się dobra zabawa i czas spędzony wśród dobrze znanych bliskich. Widmo porażki nie jest kuszące, ale łatwiej nam przełknąć gorycz przy sobotnim spotkaniu. Poza tym zawsze możemy zagrać rewanż i odegrać się na triumfujących kolegach.

Rozrywkowy format gier planszowych prowadzi do szerokiego grona odbiorców. Nie trzeba specjalnych umiejętności, aby pojąć przedstawione tytuły (a jest ich o wiele więcej). Rynek obfituje w propozycje skierowane do ludzi młodych. Tak, aby urozmaicić im wspólnie spędzony czas, kontakty interpersonalne są przecież tak ważne.