Idealny prezent na komunię


Zostałeś zaproszony na komunię, ale nie masz pojęcia, jaki prezent kupić dziecku? Oczywiście tradycyjnym rozwiązaniem, które ucieszy głównie rodziców, jest koperta z pieniędzmi. Warto jednak, aby mały bohater ważnej uroczystości zapamiętał prezent od cioci czy wujka trochę lepiej. Warto podarować mu również modną grę, z którą będzie mógł pograć z kolegami i koleżankami.

Niektóre dostępne na rynku gry mają to do siebie, że z powodzeniem mogą z nich pomocą bawić się nie tylko dzieci, ale i dorośli. To zarazem świetny sposób na międzypokoleniową integrację. Zobaczmy recenzje dwóch gier, które każde dziecko chciałoby dostać na komunię

Nowe kalambury

Trudność gry w kalambury uzależniona jest przede wszystkim od poziomu trudności haseł. Istnieją jednak takie, które przyswajają zarówno dorośli, jak i dzieci. Na takie rozwiązaniem postawili twórcy gry Time’s Up, gdzie hasła dotyczą popkultury. Dorośli, którzy nie lubią przegrywać, muszą mieć się na baczności. Może okazać się bowiem, że młodzież jest znacznie lepiej obeznana we współczesnych show-biznesie. Aby było trudniej, gra odbywa się na czas. Pary mają jedynie 30 sekund na swoją rundę.

Gra słowna na poziomie

Twórcy kolejnej gry, która wydaje się świetnym prezentem na komunię, czyli Ego, podają, że jest to zabawa odpowiednia dla nastolatków od 14. roku życia, jednak praktyka pokazuje, że z powodzeniem grają w nią także młodsze dzieciaki. Gra polega na zadawaniu pytań, mających sprawdzić, jak dobrze znamy innych uczestników. To świetna zabawa dla całej rodziny i tym samym doskonały prezent na komunię.